Per half mei hebben wij 4 nieuwe Smartpower kunststof spuitgietmachines aangeschaft. Dit betreft 2 x 50 ton, 1 x 35 ton en 1 x 25 ton machines.
De Smartpowers zijn energie zuinig vanwege hun servo hudraulic systeem. Ook beschikken ze over een groot optiepakket zodat er meer mogelijkheden zijn voor het kunststof spuitgieten van kleinere producten. Tevens kunnen wij nog sneller aan de vraag voldoen om snellere levertijden te realiseren.
Metron denkt verder dan produceren. Zij denken met je mee van idee tot en met levering. Wij zien Metron niet als leverancier maar als een partij waarmee we samenwerken. Metron houdt bijvoorbeeld voorraad aan voor ons zodat de levertijden verkorten. Dus samenwerken met hen inspireert en brengt je verder!