Bij een opening of feestelijke gebeurtenis van een bedrijf worden vaak ballonpilaren gebruikt. Het nadeel van de huidige pilaren is dat de ballonnen na een dag alweer vervangen moeten worden. De oude ballonnen worden vervolgens weggegooid. Ball-On heeft hier een duurzame oplossing voor bedacht. Een ballonpilaar die je eenmalig aanschaft en vervolgens oneindig lang kan gebruiken.
Dit is bereikt door gebruik te maken van ballonnen die zijn gemaakt door middel van spuitgieten. Op deze manier zijn klanten elke dag van de week feestelijk te verwelkomen in uw bedrijf. Een bijkomend voordeel is dat de ballonnen nu voorzien zijn van een opvallende hoogglans afwerking. De ballonnen springen nu echt in het oog en zullen hun ronde vorm altijd blijven houden. Zie voor meer informatie: www.ball-on.com
Dit zijn doeners in hart en nieren. Ze denken mee en snappen de ambities van mij als klant. Meedenken in oplossingen en vooral dat laatste is waarom ik het een van mijn fijnste samenwerkingen ooit vind met een extern bedrijf, ze rennen met je mee en dat zie je maar zelden. Het gaat om resultaat en kwaliteit in een kosten efficient traject, ze hebben me nog nooit teleurgesteld en dat komt zelden voor.